Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC90 D5 AWD Inscription 2.0l 173kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile me Ftohje  Sedile me Masazh 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa) 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik Adaptiv  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Dalje Klimatizatori per Rrjeshtin e Trete te Sedileve 
Dalje Klimatizatori Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori  Inserte Druri Linear Walnut 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Full LED 
Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike  Dritat Automatic High Beam Assist 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1047

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Engine size: 2.0 l

Motorri: 173 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: other

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 84,840 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Volvo XC90 D5 AWD Inscription € 84840 EUR - http://mektrin-motors.com/sq/component/expautospro/detail/1047/mektrin-auto/volvo/xc90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800