Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz A Class 180l

Pajisje

Opsione Baze
Sedile me Pozicionim Manual  Klimatizator Manual 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Prapa  Sensore Parkimi Para 
Disqe Alumini 17"  Sedile Lekure Premium 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Ekran Split View  Timon Prej Lekure 
ECO Start/Stop  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Sedile Gjysem Lekure  Sedile Sportive 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1064

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 61000 km

Viti: 2012

Engine size: 180 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Cmimi: € 16,900 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz A Class € 16900 EUR - http://mektrin-motors.com/sq/component/expautospro/detail/1064/mektrin-auto/mercedes/a-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800